NAVSTEVY V BELUSICKEM VEZENI

Datum: 01.04.2015 | Vložil: JAN WARGA GLASGOW ENGLAND

Vazeni v belusickem krimu jsem byl 2x vroce 1980 a vroce 1995 to co jsem tam zazil za totality je do nebe volajici v roce 1980 to byli galeje po tydenim pobytu na pribilaku jsem byl pracovne zarazen do brigady c 7 koleje na baraku c 1 kde vladl jako vychovatel porucik Kacerovsky a npor FIEDLER svine prvni tridy ja byl tenkrat 20 lety kluk ktery se tam dostal jako boxer za rvacku na dva roky pace byla tak tezka ze i ti nejvetsi svalovci doslova chcipali o strave pokud to muzu nazvat stravou ani nemluve bachari jako rezimak SADOVSKY HOLOMEK RAMINKO PIONIR MANEKYN A DALSIM JSME RIKAVALI GESTAPO TIHLE TI SKURVYSYNI SI LECILI KOMPLEXI NA ODSOUZENYCH ZE STRANY VEZNICE POTOPA JE JEN SKODA ZE JSEM TY LIDI NEPOTKAL PO REVOLUCI VENKU DAT JIM ALESPON JEDOMU Z NICH PRES DRSKU DNESNI BELUSICE JE Z 80TI PROCENTECH ZAPLNENA SPINAVIMI CIKANMI Z CHANOVA KTERI KDYZ MELY HLAD TAK LITALY Z CHANOVA PRO HRANOLKY HELIKOPTEROV DO PRAHY LIDI KTERI TAM SEDELI ASI VI MOC DOBRE OCEM MLUVIM RADOBY SEF NEJAKY MAJOR PROKES JE TOTALITNI LESTIC KOMUNISTICKYCH KLIK A LIZAC ZADKU KOMUNISTU SVINE PRVNIHO STUPNE VLADNE TAM KORUPCE A NE MALA NA UZAVRENEM ODDELENI MLATI DOZORCI ODSOUZENE JAK SE JIM ZLIBI A ZATO JE ZIDPOVEDNY REDITEL VEZNICE KTERY KRYJE SADYSTY ASEXUALNI MANIAKY BACHARE O KONTROLACH UZ VUBEC NEPOCHYBUJTE TAM VLADNE BACHARSKEJ KLAN

Přidat nový příspěvek